top of page

Hakkımızda

Plastik Enjeksiyon ve Ekstruder Kovan Vida Çözüm Ortağınız

corner 2019-06-19 14135000000_edited.jpg
Biz Kimiz?

Nemaksan, 1996 yılında şu anki adresinde 30 yıllık tecrübe birikimiyle kurulmuştur. Firmamız, plastik enjeksiyon ve ekstrüzyon makinalarının tek ve çift burgulu vida ve kovanlarının tasarım ve imalatını yapmaktadır. Üretimlerimiz iş tesliminden sonra da takip altında tutularak, sorunlarınıza çözümler sunulmaktadır. Nemaksan, tedarikçilerini konularının önce gelen firmalarından seçmektedir ve imalatta kullanılan çelikler üretici firmalar tarafından sertifikalandırılmaktadır. Firmamız, müşteri memnuniyetine dolayısıyla teslim edilen işlerin istenen özellikte olmasına ve zamanında teslimine çok dikkat eder.

YÜKSEK KALİTE

OFFICIAL

Üretimde kullanılan çelikleri ve diğer malzemeleri sektöründe öncü tedarikçilerden temin etmekteyiz. Uygun sertleştirme işlemini belirledikten sonra takıp altında tutuyoruz. Üretim aşamasından önce müşterinin talepleri doğrultusunda bir tasarım yapıp müşterinin ürünü kullanımı sırasında karşılaşabileceği sorunları minimuma indirerek uzun ömürlü ve isteklerini tam karşılayan ürünler üretmeyi hedefliyoruz.

GÜVENİLİRLİK

Üretilen ürünün teslim süresi içinde tamamlanmasına büyük özen gösteriyoruz. Üretim aşamasında müşterilerimize sunmuş olduğumuz olumlu çözümlerin yanı sıra, üretimlerimizi satış sonrasında da takip altında tutup müşterilerimizin konuyla ilgili sorunlarına çözümler sunuyoruz.

VERİMLİLİK

Firmamızda üretim takibi en iyi şekilde sağlanmaktadır ve bu bağlamda oluşabilecek hatalar en aza indirgenerek düşük maliyetle daha uzun ömürlü ve kaliteli ürünler üretiyoruz.

a28.png

Plastik Enjeksiyon ve Ekstruder Kovan Vida Çözüm Ortağınız

bottom of page