top of page

Üretimlerimiz

Plastik Enjeksiyon ve Ekstruder Kovan Vida Çözüm Ortağınız

shutterstock_2218048559.jpg

Vidalar

Müşteri taleplerine en uygun tasarımlarla karşılık vererek, en doğru malzeme tercihi ve ısıl işlem kalitesiyle üretmektedir. Standart tasarım ile üretilen ve her türlü termoplastik malzemenin eritilip kalıba aktarılması amacıyla kullanılan standart vidaların yanı sıra, mikserli vidalar, Co-Rotate ikiz vida segment ve yürütücüleri, yan besleme vidaları ve bariyerli vidalardan müşteriler tarafından maksimum verim ve memnuniyet dönüşü alınmaktadır.

Kovanlar

Plastik enjeksiyon ve ekstrüzyon makineleri için en uygun şekilde tasarlanarak, aşınmayı minimuma indirmek için kullanılan doğru malzeme ve ısıl işlemlerle müşterilerin taleplerine en iyi şekilde karşılık verilmektedir.

Roket Takımı ve Memeler

Kovan ve vida içerisinde belirli koşullar altında eriyik hale gelen ham maddenin kalıba aktarılmadan önce geçtiği aşama olan meme ve roket takımı , plastikçinin isteklerine göre en uygun şekilde tasarlanır ve bu bağlamda sertleştirme işlemine tabi tutularak müşteriye sunulur.

Revizyon ve Diğerleri

Yara almış, delik çapında büyüme olmuş veya aşınmış kovanların sorunlu bölgeleri tamir edilebilir sınırlar dahilinde ise tornalama ve honlama yöntemleriyle giderilebilir. Kovana yapılan işleme uygun olarak da vida üzerinde değişiklik yapılabilir veya yeni vida imal edilir.

 

  • Honlama İşleri. ( ø27,5 – ø350mm x 2200mm )

  • CNC Dik İşleme Merkezi.

  • Çeşitli Talaşlı İmalat ve Montaj İşleri.

shutterstock_2139376257.png

Plastik Enjeksiyon ve Ekstruder Kovan Vida Çözüm Ortağınız

bottom of page